پرسشنامه بازاریابی تعاملی ادرکن و همکاران 2003

بازاریابی تعاملی ادرکن و همکاران 2003

پرسشنامه بازاریابی تعاملی، توسط ادرکن و همکاران در سال 2003 ساخته‌شده است. این مقیاس دارای 22 گویه و 6 مؤلفه می‌باشد که با یک مقیاس لیکرت پنج‌درجه‌ای (خیلی کم تا خیلی زیاد) و هر ماده دارای ارزشی بین 1 تا 5 است. با سؤالاتی مانند: (این فروشگاه دائماً مرا از محصولات و خدمات جدیدی که من به آن علاقه دارم آگاه می‌کند.) بازاریابی تعاملی را می­سنجد.

 

 

2,400تومان
کد کالا:
تعداد:

پرسشنامه سبک های تفکر در مربی های ورزشی استرنبرگ

پرسشنامه سبک های تفکردر مربیان ورزشی استرنبرگ

Thinking Styles Questionnaire in Sports Trainer

پرسشنامه سبک های تفکر که شامل 40 سئوال است و به وسیله استرنبرگ و واگنر (1992)طراحی شده است. در این پرسشنامه هر 8سئوال یک سبک تفکر را مورد ارزیابی قرار می هد و پاسخ هر سئوال روی یک مقیاس 7 درجه ای لیکرت مشخص می شود.

 

 

2,400تومان
کد کالا:
تعداد:

پرسشنامه رضایت مندی مشتریان - لیو 2008

پرسشنامه رضایت­مندی مشتریان - لیو 2008

این پرسشنامه به منظور بررسی میزان رضایت مندی مشتریان اماکن و باشگاه های مختلف بخصوص اماکن ورزشی توسط لیو در سال 2008 طراحی شده است.

 

2,400تومان
کد کالا:
تعداد:

پرسشنامه وفاداری مشتری - لیو 2008

پرسشنامه وفاداری مشتری - لیو 2008

این پرسشنامه به منظور بررسی میزان وفاداری مشتری به اماکن و باشگاه های مختلف بخصوص اماکن ورزشی توسط لیو در سال 2008 طراحی شده است.

 

2,400تومان
کد کالا:
تعداد:

دانلود رایگان پرسشنامه هوش سازمانی آلبرخت (آلبرشت)

پرسشنامه هوش سازمانی کارل آلبرخت

پرسشنامه هوش سازمانی کارل آلبرخت متشکل از 49 سوال و دارای هفت بعد چشم انداز استراتژیک، سرنوشت مشترک، میل به تغییر، اتحاد و توافق، روحیه، کاربرد دانش و فشار عملکرد می باشد. سوالات پرسشنامه بر اساس طیف پنج گزینه ای لیکرت (کاملاً موافق تا کاملاً مخالف) طراحی شده است.

 

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2019  پژوهشگران ورزشی -    طراحی و پشتیبانی توسط شرکت میزبان نت ایرانیان