اولین همایش ملی علوم رفتاری و اسلامی

اولین همایش ملی علوم رفتاری و اسلامی

محور های کنفرانس

  • روانشناسی
  • مشاوره
  • مدیریت اسلامی و رویکردهای آن
  • اقتصاد اسلامی
  • تربیت بدنی و علوم ورزشی
  • فقه و حقوق اسلامی
  • جامعه شناسی و علوم سیاسی
  • مطالعات خانواده

نخستین کنگره تغذیه ورزشی ایران

نخستین کنگره تغذیه ورزشی ایران

 

محورهای همایش

محور فرعی محور اصلی
تغذیه ورزشی و سلامت اولین کنگره تغذیه ورزشی ایران
تغذیه در ورزش های قدرتی، استقامتی و تیمی اولین کنگره تغذیه ورزشی ایران
تغذیه در آسیب های ورزشی، ریکاوری و بازتوانی اولین کنگره تغذیه ورزشی ایران
تغذیه ورزشی در گروه های خاص اولین کنگره تغذیه ورزشی ایران

اولین همایش ملی علوم ورزشی؛ ورزش، سلامت، جامعه

اولین همایش ملی علوم ورزشی؛ورزش، سلامت، جامعه

دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه مفتخر به برگزاری "اولین همایش ملی علوم ورزشی"با شعار ورزش، جامعه و سلامت با هدف گردهم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ­ای و کاربردی، حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه، توانمندسازی در مسیر توسعه است.

 

نخستین همایش ملی ارتباطات ورزشی

نخستین همایش ملی ارتباطات ورزشی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رییس دانشگاه پیام نور استان تهران از برگزاری نخستین همایش ملی ارتباطات ورزشی خبر داد و گفت: این همایش، با هدف ارتقاء علمی اساتید و دانشجویان رشته های مرتبط و زمینه سازی و امکان سنجی تبیین روش های علمی و کارآمد در حوزه ارتباطات ورزشی، پیرامون موضوعات رسانه های ورزشی، روابط عمومی ورزشی، روابط بین الملل در ورزش، مهارت های ارتباطی و تبلیغات در ورزش، با مشارکت شبکه رادیویی ورزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در دانشگاه پیام نور مرکز شهریار برگزار خواهد شد.

چهارمین همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایران

چهارمین همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایران

با استعانت از خداوند متعال، " چهارمین همایش ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی ایرانبا حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی ، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین ، مهندسین ، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد. تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.

سومین همایش ملی ورزش و بیماری ها

به گزارش پایگاه پژوهشگران ورزشی، پژوهشگاه علوم ورزشی با همکاری پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران"سومین همایش ملی ورزش و بیماری ها"را با هدف تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ­ای و کاربردی، در حوزه ورزش و بیماری ها و در راستای تأمین نیازهای جامعه و آگاهی بخشی به عموم مردم برگزار می­کند. حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی فرصت مغتنمی برای ارتقاء سطح علمی-کاربردی بومی و منطقه‌ای در حوزه ورزش و بیماری ها را فراهم می ­آورد. هم چنین برگزاری نشست­های جانبی در قالب کارگاه های علمی-تخصصی، چالش­ها و چشم­اندازهای جدیدی را در این حوزه به ویژه برای پژوهشگران جوان و تصمیم‌ سازان کشور ترسیم خواهد کرد. امید است با حضور اندیشمندان، استادان علوم ورزشی، پزشکان و دانشجویان عزیز، این ماموریت در اعتبار و منافع ملی و منطقه‌ای نمودار شود.

دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در تربیت بدنی، علوم ورزشی و قهرمانی

دومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در تربیت بدنی، علوم ورزشی و قهرمانی

 

محورهای کنفرانس

الف: مدیریت ورزشی

مدیریت اماکن و تاسیسات ورزشی - مدیریت اوقات فراغت ورزشی و تفریحی - مدیریت راهبردی و سازمان‌های ورزشی - مدیریت رسانه ‌های ورزشی - مدیریت رویدادهای ورزشی - مدیریت بازاریابی ورزشی

اولین همایش علمی منطقه‌ای ورزش، آموزش و سلامت

اولین همایش علمی منطقه‌ای ورزش، آموزش و سلامت

 

محورهای همایش

دومین همایش ملی ورزش در کودکی

دومین همایش ملی ورزش در کودکی

به اطلاع استادان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان ارجمند می رساند، دانشکده تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی، دومین همایش ملی ورزش در کودکی را در تاریخ 2 آذر 1396 برگزار می کند.

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2019  پژوهشگران ورزشی -    طراحی و پشتیبانی توسط شرکت میزبان نت ایرانیان